Bel Destekli Ofis Koltukları

Ofis koltukları:

Birçok kişi sırt sorunları muzdarip ve iş yerinde ayakta basıncı buyur yardımcı olsa da, birçok için bir seçenek değildir ve bir kişinin vücut ağırlığı gibi toplu koltuk gibi sırt, kol üzerine çöker gibi, ve kat. Dağıtmak vücut ağırlığına yeniden tasarlandı sandalye spinal diskler baskısı ellerinden alarak arka acıyı silecek.
Geriye bel desteği ile birleştiğinde Meyiller can diz çökmüş sandalye olarak geri bazı sorunlar da giderilecektir.

Bu sandalyeler durumda olmayan bir kişinin dizleri üzerinde sadece baskı görünümünü kapalı verirken.

Genel vücut açısı azaltılır, ancak basınç eşit olarak dağıtılmasını ve sandalye tarafından alınır.  

Klavyeler tekrarlamalar ve bir kişinin bileğinde uzak stres alır karakter aralığı bir dizi gelebilir. Yine, klavye bu tür bilgisayar aksesuarları satılıyor her yerde satın alınabilir. Bilgisayar monitörleri kaldırdı ve parlamayı azaltmak için bir ekran ile birleştiğinde özellikle işçinin göz ile temas açısı, gerilme en az neden olacak şekilde hareket edebilmelidir.

Yüksekliği ayarlanabilen bir masa olması da bir kişinin duruş gibi yardımcı azalma sırt ağrıları için faydalıdır. Onlar birkaç saat için stant böylece bir işçinin bir masa yükseltmek mümkün ise, onların sağlığı için faydaları iki kat olacak. Ergonomik tasarım, bir işin alt satırında artırmak ve cevapsız iş günü azaltılması teşvik edecektir.

Rahat ve yumuşak sandalye oturma odanızda mükemmel olurdu durumlarda, işçilerin bir gün saat oturup ofis sınırları içinde işe yaramaz.

Ödevini yapmak ve işyerinin içine fonksiyonel unsurlar getirerek verimliliği arttıracaktır.